PUZZLE

Pakiet PUZZLE to efekt pracy wysoko wykwalifikowanych specjalistów: doradców podatkowych, księgowych, programistów. Produkt jest rezultatem kilkunastu lat doświadczenia firmy Adad Systems.
Wybrane rozwiązania informatyczne, a także wieloletnia obecność na rynku zapewniają niezawodność pakietu.

PUZZLE to oprogramowanie, dzięki któremu możemy w pełni zarządzać firmą. Pakiet tworzą moduły współpracujące ze sobą w ramach zintegrowanego systemu, ponadto aplikacja dostosowana jest do współpracy z innymi programami co pozwala na zwiększenie ergonomii pracy. Każdy z oferowanych przez nas modułów dzięki bogactwu różnorakich funkcji oraz wysokiej innowacyjności może funkcjonować samodzielnie jak i w kooperacji z pozostałymi. Pakiet tworzą moduły współpracujące w ramach zintegrowanego systemu:

PUZZLE "księga przychodów i rozchodów, ryczałt". Program przeznaczony jest dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych. Program umożliwia rozpoczęcie pracy w dowolnym miesiącu roku podatkowego. Program pozwala na rozliczanie do 3 firm.


PUZZLE "kadry, płace, ubezpieczenia" Moduł „kadry, płace i ubezpieczenia” wspomaga zarządzanie danymi kadrowymi, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyzuje rozliczanie z urzędem skarbowym i ZUS. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm, a także biur rachunkowych. Aplikacja współpracuje z najnowszą wersją programu „Płatnik ZUS”, eksportuje deklaracje rozliczeniowe jak i zgłoszeniowe.


PUZZLE "faktury" Moduł „faktury” to łatwy w obsłudze program fakturujący. Wspomaga wystawianie faktur VAT oraz innych dokumentów sprzedaży. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm.

Informacje ze strony producenta